Prieš lipduką turi būti paruoštas automobilis ir kambarys. Automobilis turi būti gerai nuplautas stiklas. Jie turi būti valomi nuo šiukšlių ir visi nereikalingi. Kambarys turi būti pašalintas, išvalyti dulkių lentynos ir grindys, po sauso valymo jums reikia plauti grindis. Dulkių buvimas ore yra pagrindinė laisvo plėvelės ir stiklo prijungimo priežastis, dėl kurios atsiranda burbuliukai. Atliekant procedūrą neišmontuojant stiklo, reikia pašalinti saloną, kitaip, kai asmuo sėdi, dulkės pakils.

langu tamsinimas klaipeda
Stiklų tamsinimas

Siekiant maksimalios apsaugos nuo dulkių, verta pasiimti drumstą dieną po lietaus. Šis metodas yra veiksmingas ir prieš daugelį vabzdžių, kurie šiuo metu neskraido.

Statybinis plaukų džiovintuvas automobilių langų tamsinimas.

Ko jums reikia

Prieš pereidami prie aktyvios fazės, turite paruošti reikiamas medžiagas ir įrankius. Į darbo vietą turite atnešti:

  • Šampūnas
  • Tamsinimas plėvelė. Jo plotas turėtų būti pakankamai visam stiklui;
  • Guminė mentelė, plastikinis grandiklis;
  • Purkštuvas
  • Statybinis peilis su nuimamais peiliais, jei keičiamas;
  • Sausas skudurėliu, pagamintas iš bet kurio audinio, kuris nepalieka krūvos;
  • Šildomas ir švarus vanduo;
  • Bet plaukų džiovintuvas.

Be langu tamsinimas kaina Klaipeda darbo vietos kūrimo, turite paruošti patį filmą. Jis turėtų būti supjaustytas į tokius gabalus, kurie bus keli centimetrai daugiau nei reikia aprėpties plotas.

Gamyklos tamsinimas

Gerai žinomas noras patamsinti stiklą atsižvelgia automobilių gamintojai, kai kurie iš jų iš karto įdiegti patamsėjusius langus. Tonas automobilis gamykloje imsis atskirai paprašius, visa linija nėra atspalvių, nes įvairių pageidavimus pirkėjų.

Pagrindinis trūkumas yra neperdirbamas dizaino tipas, o pranašumas – jis negali būti subraižytas, ty yra amžinas tonizuojantis, kuris nėra veikiamas perdegimo, apliejimo ir tt

Ši technologija išsiskiria specialiu smulkiu dažu, atspariu įvairiems neigiamiems poveikiams. Filmas nenaudojamas. Toks darbas gali būti atliekamas degalinės sąlygomis, tačiau kokybė vis tiek bus šiek tiek mažesnė, nes amatininkų technologijos negali visiškai pakartoti šio proceso.

Elektroninis tamsinimas

Nauja tonavimo kryptis yra protinga, danga turi interaktyvų atspindį. Jei pageidaujate, vairuotojas gali pakeisti medžiagos sodrumą ir net spalvą. Pagrindas yra elektros srovės poveikio specialiajai medžiagai, kurios dalelės, keisdamos jos orientaciją, keičia vidinio plėvelės sluoksnio skaidrumo laipsnį, principas. Mažas nuotolinio naudojamas valdymo, jis ateina į rinkinį.

Kiti parametrai – tai skonio reikalas, jie turės susidoroti su savimi, kai svarsto siūlomas galimybes parduotuvėje ar degalinėje.