LPG arba dujų baliono įranga yra įrenginys, kuris yra sumontuotas mašinoje ir leidžia dujas naudoti kaip kurą. Naudojant dujų įrangą ant automobilio gali sumažinti benzino kainą ir padidinti variklio išteklių, sumažinti remontą, ir sumažinti kenksmingų emisijų kiekį. Su kasdieniais judesiais 100 km srityje duju irangos kainos skaiciuokle, LPG montavimas ant automobilio atsiperka per 3-4 mėnesius.

Dujų balionas paprastai parenkamas pagal atsarginio rato nišos dydį. Nišoje po cilindro tvirtinimo varžtais yra dvi skylės ir viena didelė oro angos skylė. Siekiant išvengti korozijos, susidariusios skylės apdorojamos antikorozine kompozicija.

Prieš nustatant dujų balioną į automobilio nišą, ji yra įdiegta multi-vožtuvas. Šis mazgas montuojamas taip, kad dujų lygis plūdės juda iš apačios į viršų. Tada balionas dedamas į nišą ir fiksuotas dviem varžtais.

Duju irangos montavimas remontas skelbimai sistemosklaipeda.com
Duju irangos montavimas remontas skelbimai sistemosklaipeda.com

Multiclapans yra prijungtas prie:

  • Dujų vamzdis (įėjimas) iš dujų vožtuvo;
  • Dujų vamzdelis (išėjimas) prie elektromagnetinio vožtuvo;
  • Elektros laidai rodo lygį ir iš elektromagnetinio vožtuvo.

Vėdinimo vožtuvas skirtas tam, kad į mašiną būtų galima ištekėti į išorę dujų. Jis įkišamas į apatinę dujų baliono dalį ir prisukamas prie jo savipjovėmis, o iš dugno šono jis užsandarinamas taip, kad vanduo nepatektų į cilindrą.

Kai pagrindinės dalys dujų įranga Klaipėdoje bus įdiegta į automobilį, tai galima pradėti diegti dujų vamzdžius pagal montavimo schemą. Visi dujų vamzdžiai tvirtinami metaliniais spaustukais ir savipjovėmis.

Elektros laidai elektromagnetinio vožtuvo ir dujų lygio indikacijos, kurios yra pritvirtintos su suspaudimo plastiko lygintuvu, yra sukrauti išilgai asfaltuotas dujų linija.

Paskutiniame etape LPG montavimas ant automobilio montuojamas degalų papildymo įtaisas (vožtuvas). Trys skylės išgręžiami iš anksto parinktoje vietoje: viena – pačiam vožtuvui, o dvi – tvirtinimui. Prijungus prie dujų vamzdžio, vožtuvas dedamas į vietą ir tvirtinamas.

Įrengus dujų baliono įrangą, diagnostinis skeneris prijungiamas prie dujų kontrolės bloko, kuris tikrina teisingą visų parametrų rodmenį ir atlieka automatinį įrangos kalibravimą. Tada, variklio veikimo metu ant dujų, visi junginiai yra tikrinami sandarumo.

Ir tam, kad automobilis bet kokioje situacijoje tinkamai veiktų su dujiniu kuru, būtina sukurti judančią dujų kontrolės sistemą (vadinamąjį, daugiklio nustatymą).

Diegimas LPG iš profesionalų yra taupymo ir jūsų saugumo garantija. Tik apmokyti specialistai gali tinkamai įdiegti ir pritaikyti dujų įrangą prie automobilio.

Žemiau esančiame vaizdo įraše galite aiškiai matyti profesionalų dujų įrangos montavimą automobilyje ir jo nustatymą sertifikuotame techninės priežiūros centre.