Dujų baliono įrangos įrengimo tvarka, kai ji sumontuota ant automobilio

Pasirinkę dujų baliono įrangą, galite pradėti ją diegti automobilyje. Žiūrėkite išsamią vaizdo instrukciją apie 4-osios kartos dujų įrangos įrengimo šiek tiek žemiau.

Prieš montuojant būtina nustatyti pripildymo vožtuvo tvirtinimo vietas (paprastai po buferiu arba dujų bako dujų bako srityje) ir perjungimo mygtukus (dujas / dujas) automobilyje.

Tuo įrengimo dujų įrangos metu, baterija turi būti atskirtas nuo automobilio borto tinklo!

Pirmasis LPG elementas, kuris yra sumontuotas ant automobilio, yra dujų pavarų dėžė. Jo užduotis yra sumažinti dujų slėgį ir išlaikyti pastovų slėgį išeinant iš pavarų dėžės. Pati pavarų dėžė tvirtinama prie stovintių ir stabilių variklio skyriaus elementų.

duju iranga klaipeda

Tada jis yra prijungtas prie guminių žarnų, kurios gauna antifrizo iš variklio aušinimo sistemos šildyti pavarų dėžę darbo metu. Daugelyje automobilių aušinimo sistema turėtų būti sujungta lygiagrečiai, ty tarp variklio bloko ir viryklės radiatoriaus (vadinamojo mažo apskritimo).

Automobilinė dujų įranga Klaipėdoje, paprastai įdiegti elektromagnetinį vožtuvą, kuris taip pat yra pritvirtintas prie automobilio korpuso (pageidautina kuo arčiau pavarų dėžės).

Po to, elektroninis valdymo blokas arba, kaip jis vadinamas, valdiklis yra įdiegtas ir prijungtas – tai yra “smegenys” dujų gamykloje. Norėdami tai padaryti darbą, jums reikia turėti pagrindines žinias apie elektros sistemos automobilio prietaiso ir turėti schemą prijungti elektroninį dujų valdymo bloką.

Norėdami supaprastinti užduotį, jums reikia rasti vietą laidų automobilio spindulys, kuriame jūs galite vienu metu rasti visus signalus:

  • Signalas iš deguonies jutiklio (lambda zondas);
  • Benzino injektorių signalas;
  • Variklio apyvarta.

Jei turite paprastą lambda zondą, jums reikia prisijungti prie signalo laido lygiagrečiai (tiesiogiai), o jei automobilis turi plačiajuostį zondą UEGO, tada turėtumėte prisijungti nuosekliai, pjaudami signalo laidą (žr. toliau pateiktą vaizdo įrašą).

Laidai benzino purkštuvai gali būti įgyvendinama su jungtimi pagalba, arba prisijungti prie pakinktai laidų. Paprastai du elektros laidai patenka į benzino purkštuvus iš degalų įpurškimo valdymo bloko: galia ir signalas. Norėdami įvesti laidus, turėtumėte rasti signalinius laidus injektorių, supjaustyti juos ir prijungti pagal schemą.

Kitas signalas, kad dujų kontrolės bloko poreikius yra variklio apsukų. Jį galima rasti uždegimo ritės laidų diržuose.

Dujų / benzino degalų jungiklis sumontuotas mašinisto kabinoje. Prie jo prijungti keli laidai:

“Plius” iš uždegimo užrakto: įtampa šioje linijoje turėtų pasirodyti įjungus uždegimą ir išnykti, kai jis išjungtas;
Laidai iš 16 kontaktų diagnostikos jungties OBDII pagal prijungimo schemą.

Norėdami neabejotinai nustatyti būtinus kontaktus diagnostikos jungtis OBDII, ji yra iš anksto prijungtas automatinis skaitytuvas. Skaitykite daugiau apie tai, kas yra automobilio skaitytuvas ir kas tai gali būti naudinga jums čia.

Labai atsakinga operacija automobilių dujų įrangos įrengimo yra gręžimo skyles įsiurbimo kolektoriuje pagal jungiamosios detalės (apverstas) iš dujų purkštuvai. Svarbu, kad skylės būtų pagamintos taip, kad jose susuktos jungiamosios detalės būtų tuo pačiu kampu kaip ir benzino purkštuvai.

Įsiurbimo kolektoriuje gautas skyles, drožiniai supjaustomi po dujų jungiamosiomis detalėmis, o prieš prisukant jungiamąsias detales ant jų drožinių, užtepkite specialų sandariklį, atsparų aukštos temperatūros poveikiui.

Po varžtais jungiamosios detalės ant jų įdėti dujų žarnas, kurios, savo ruožtu, prisijungti prie dujų purkštuvai. Šios žarnos turėtų būti to paties ilgio.

Dujų purkštuvai yra suprojektuoti taip, kad dujų dozavimas būtų tiesiogiai į variklio įleidimo angą. Jie paprastai yra ant bendro rampos ir yra pritvirtinti šalia variklio įleidimo kolektoriaus. Elektrinių jungčių prijungimas prie injektorių atliekamas ta pačia seka kaip ir benzininių injektorių, pagamintų anksčiau gamykloje, prijungimas. Žemiau esančioje nuotraukoje galite pamatyti prijungtą dujų stiprintuvų bloką.

Galutinį dujų, patenkančių į purkštuvą, valymą užtikrina garų fazės filtras. Jis montuojamas tiesiai už pavarų dėžės ir prijungia įėjimą į jį, o išėjimas į dujų purkštuvų bloką.

Toliau bendroje dalyje įsiurbimo kolektoriaus išgręžtas skylę pagal vakuumo atrankos montavimo, tada ant susuktų į jį žarna yra įdėti, kuris jungiasi prie vakuuminio vamzdžio dujų pavarų dėžės reguliuoti pastarojo efektyvumą.